RSS

Blog

Tunik Modelleri ve Fiyatları
Rahat ve ferah bir giyim tarzına sahip olmak isteyen kadınların tercihi olan tunikler; farklı modelleri ve renk seçenekleri ile piyasadaki yerini alıyor. Herkesin tarzına uygun olan tuniği bulabileceği piyasada;
Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları
Tesettüre uygun bir şekilde giyinen bayanların özel gün ve gecelerde istedikleri görünüme sahip olmaları için hizmet veren birçok farklı marka bulunmaktadır.
Örgü Şal Modelleri - Şal Yapma Modelleri
Merhaba hanımlar... Sitemizde Şal Modelleri resimlerini ve bunların nasıl yapıldıklarına dair bilgiler bulacaksınız. Şallar bayanların özellikle mevsiminde vazgeçemediği giysilerden birisidir. Şöyle bir araştırma yaptığımda, özellikle kış aylarında şal ihtiyacı biraz daha artıyor. Ve bu ihtiyaca binaen tüm bayanların şal örebileceği gerçeğini yansıtmak maksadıyla böyle bir site yapmaya karar verdim.
Tesettür giyim kombinleri ve fiyatları
Düğün, nişan, mezuniyet ya da diğer özel davetler için olmazsa olmaz kıyafetlerden biri olan tesettür abiyeler, her zevke ve yaş grubuna hitap eden ürün çeşitleri ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Tesettürlü Abiye Kıyafetler
Tesettür abiye kıyafetler üzerine günümüzde çalışan bir çok yerli ve yabancı firma bulunmaktadır. Bu firmaların tasarladığı kıyafetler ise bir birinden şık ve güzel tasarımlara sahiptir.
Tesettür Gece Kıyafetleri
Tesettür giyim markaları gece yemeğine uygun gece kıyafeti veya gece toplantı vb. türden gece dıraşı çıkmak zorunda kalan tesettürlü bayanlar için birbirinden güzel,
2019 Tesettür Abiye Modelleri
2019 yılının tesettür abiye modellerine baktığımızda; sadeliğin ön plana çıktığı modellerin bile taş veya güpür işlemeleriyle boğuculuktan kurtulup, şıklığa doğru adım attığını görüyoruz.
2019 Tesettür Trendleri
Tıpkı diğer trendlerde olduğu gibi, ekose desenler tesettür giyimde de trend olacak gibi görünüyor. Özellikle, tunik formundaki ekose gömlekler, şimdiden tercih edilmeye başlanmış.
Tesettür Etek Ceket Modası
Tesettür etek-ceket modası ne durumda? Defilelere ve tasarımlara bakıldığında görüyoruz ki; tesettür giyimin son trendi olan deri, etek-ceket takımlarında da kendini epeyce gösteriyor.
Tesettür Tunik Modelleri
Günümüzde, her tercihe göre, birbirinden şık ve kaliteli tesettür tunik modelleri üretilmektedir. Tercihi vücut hatlarını ortaya çıkarmaktan yana olan bayanlar için kemerli ve arka kısmı oturtmalı olan tunik modelleri üretilmiş.
Blog Arşivi