Cüzdan

Cüzdan

7 Kredi kartı bölmesi, 2 Fotograf Koyma Yeri bulunan bayan cüzdanı
29,90 ₺
19,90 ₺
Bileklik Askılı, Zarif Ve Şık, Büyük Cüzdan
44,90 ₺
Küçük Pratik Kullanışlı Bozuk Para Cüzdanı
19,90 ₺
Ön Gözü Cep Telefonu İçin Kullanıma Uygun, Arkada Fermuarlı Göz, Ortada Fermuarlı Bozuk Para Gözü Ve Kredi Kartlık Bölümleri
34,90 ₺
7 Kredi kartı bölmesi, 2 Fotograf Koyma Yeri, Önden Fermuarlı Bayan Cüzdanı
39,90 ₺
Küçük Ergonomik Şık Bayan Cüzdan
19,90 ₺

Cüzdan para, kredi kartları, kimlik, ehliyet gibi önemli eşyaların saklanması ve taşınması için kullanılır. Kullanım işlevi açısından büyük bir öneme sahiptir. Sürekli yanınızda bulunması gereken önemli eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıyabilmeniz için kullanışlı bir cüzdan gereklidir. Bunun yanı sıra kullanım kadar güzelliği de önemlidir. Özellikle bayanların cüzdan seçiminde şık ve uyumlu bir cüzdan seçmelerinde fayda vardır. Cüzdan modelinin çanta ve kıyafetinizle uyumlu olması tamamlayıcı bir güzellik yaratır. Kaliteli bir cüzdan çantanızın ve giyiminizin güzelliği ile uyumlu bir kombin oluşturur. Aksine çantanıza ve kıyafetinize hiç uyumlu olmayan zıt renkli ve kalitesiz bir cüzdan güzelliğinize gölge düşürür.

Tesettür Cüzdan Modelleri

Tesettür giyim tarzını seçen şık bayanlar için çanta kadar cüzdan seçimi de oldukça önemlidir. Çok güzel ve uyumlu bir kıyafet ve çanta ile alışverişe çıkan bayanın çantasından çirkin ve kalitesiz bir cüzdan çıkartması tüm güzelliğini yerle bir edebilir. Bu nedenle güzel giyinen tesettürlü bayanların uyumlu ve kaliteli bir cüzdan seçmeleri gerekir. Cüzdan modellerinde renk ve model seçimi önemli bir yer tutar. Çantanızın büyüklüğüne göre küçük ya da büyük cüzdan seçmelisiniz. Büyük bir çanta ile küçük bir cüzdan uyumsuz bir kullanım olur. Yine örneğin kırmızı bir çanta ile mavi bir cüzdan kullanırsanız zıt renkler hoş olmayan bir ambiyans yaratır. Cüzdanın kredi kartlarınızı koyma gözleri, bozuk para gözü gibi kullanım detaylarına da dikkat etmelisiniz. Ancak en önemlisi kaliteli bir malzeme ile yapılmış olmasıdır. Uzun yıllar kullanmak ve şık bir görünüm sergilemek için kalite önemlidir.

Tesettür Cüzdan Modası

Tesettür modasında çantanın olduğu kadar cüzdanın da yeri büyüktür. Her yıl çanta modelleri ile uyumlu yeni sezon cüzdan modası açıklanır. Çantanıza uygun ve kıyafetinizle uyum içinde olacak yeni sezon bir cüzdan güzel bir kombin olacaktır. Yeni sezon tesettür modasına uygun kıyafet ve çantanızla eski model ve uyumsuz bir cüzdan kullanmanız kombininize gölge düşürür ve güzelliğinizi bozar. Cüzdan seçiminde kullanımına ve güzelliğine önem vererek güzelliğinize güzellik katın.