Şal

Şal

70*195 ebatında, Vizon jazz şal, nefes alabilen dokusu ile bu sezon vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak.
64,90 ₺
70x185 vizon medine ipeği şallarımız önü düşmeyen şık ve rahat kullanımı ile severek kullanacağınız bir üründür.%100 polyester
64,90 ₺
70x185 vizon şifon şallarımız şık ve rahat kullanımı ile severek kullanacağınız bir üründür.%100 polyester
29,90 ₺
70x185 yağ yeşili ipek görünümlü tafta kumaş önü düşmeyen şık ve rahat kullanımı ile severek kullanacağınız bir üründür.%70 acrylıc %30 polyester
59,90 ₺
70*195 ebatında, Yanık tuğla jazz şal, nefes alabilen dokusu ile bu sezon vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak.
64,90 ₺
100*200 Ebatında, %100 pamuklu, Yeşil Bürümcüklü Şal, sıcak havalarda nefes alabilen dokusu sayesinde serin bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır.
54,90 ₺
Yeşil Five Ponponlu Şal
44,90 ₺
70x185 zümrüt yeşili medine ipeği şallarımız önü düşmeyen şık ve rahat kullanımı ile severek kullanacağınız bir üründür.%100 polyester
64,90 ₺
70x185 zümrüt yeşili şifon şallarımız şık ve rahat kullanımı ile severek kullanacağınız bir üründür.%100 polyester
29,90 ₺
Zümrüt yeşili-siyah tafta polyester şal
29,90 ₺ 49,90 ₺
198X70 Cm, %100 İpek Şal,Renk:Türbe Yeşili-Lacivert,Çift Taraflı Kullanım İçin Uygundur.
169,90 ₺
180X70 Cm, Düz Krep Şal
29,90 ₺

Şal Modeli

Tesettür giyimde 2018 yılı modası şal kullanımıdır. Genç ve orta yaşlı tesettürlü bayanlarımızın eşarp yerine daha çok şal modeli kullandıkları görülmektedir. Hem kullanım açısından kolay hem de sadeliği ile şıklığı bir arada bulunduran şallar bu albümde klasik giyime uygun olan modelleri ile karşınızda. Özel tasarım olan bu şalları Dasiva markası üretmektedir. Şallar daha çok ipek kumaşlardan üretilmiş olup özel günlerde kıyafetlerin üzerinde sizleri çok daha şık gösterecektir. Kırmızı, siyah, mürdüm, saks, turkuaz, parlament, hardal, yeşil, vizon, fuşya ve beyaz renklerin ağırlıkta olduğu bu şal koleksiyonunu eminiz ki sizlerde beğeneceksiniz.

Dasiva'nın ipek karışımlı koton kumaşlardan hazırladığı bu ürünlerin desensiz ve düz renkler olmaları yönüyle dikkat çekiyor. Yaz için çok iyi bir seçim olan koton kumaşlar terlemeye karşı daha etkilidir. Dasiva kalitesi ile üretilen ve gerçekten çok şık görünen bu ürünleri sizler kombin yaparak kullanabilirsiniz. 

Şallar giyilen kıyafete göre seçilen renk ve desenleri ile giyim tarzını tamamlayan bir üründür. Şal modellerinin birçoğu kenarları püsküllü olarak dizayn edilir. Kenar püskülü şala farklı bir hava ve sıra dışı bir ambiyans katar. Modern tesettür giyiminde şal vazgeçilmez bir örtüdür. Spor ve klasik giyim tarzlarına uygun olarak tasarlanan şal modelleri sıra dışı çizgileri ile şık bayanların giyim tarzında yerini alır.

Şal Modelleri

Tesettür giyim tarzını seçen muhafazakâr bayanların en önemli giysilerinden biri de başörtüsüdür. Şal modeli, tesettür giyimin modern başörtüsü tarzıdır. Genç yaşlı her yaşta bayanın tercihi olan şal modelleri kumaş, renk ve çizgileri ile yeni sezonun moda başörtüsü akımını oluşturur. Şifon, polyester, ipek, akrilik, krep, keten, pamuklu gibi farklı kumaşlar ile imal edilen şallar, her biri şık görünümleri ile sunulur. Spor giyim tarzında pamuklu ve keten gibi kumaşlar tercih edilirken, klasik giyimde ipek, şifon gibi şallar seçilir. Giyilen kıyafete uygunluğu uyumlu bir kombin yapmak için çok önemlidir. Şallarda ucu püsküllü ya da taşlı modeller çok beğenilen şal modelleridir.

Şal Modası

Tesettür giyimin son yıllarda çok fazla bayan tarafından tercih edilmesi ile tesettür modası ortaya çıkmıştır. Ünlü modacıların tesettür kreasyonları her yıl defileler, moda dergileri, medya ve internet ile sergilenir. Şal, tesettür modasında her yıl yeni çizgileri ile tanıtılan olmazsa olmaz bir kıyafettir. Tesettür başörtüsünün modern tarzı olan şallar kapalı bayanlar tarafında sıkça tercih edilir. Kıyafet tarzına uygun renk ve modelde seçilen şal iyi bir tamamlayıcı ve şık bir başörtüsü modelidir. Moda şallar kumaş, renk, desen ve detaylar ile şekillenen tasarımlardır. Kullanımı kolay ve rahat olan şal modelleri tesettür giyiminde kapalı bayanlara özgürlük hissi katan bir yapıya sahiptir. Hoş görünümleri ile tesettürlü bayanların güzelliğine güzellik katar.