Tesettür Tunik

Tesettür Tunik

39,90 ₺ 54,90 ₺
100% Poly
64,90 ₺
%70 Pamuk, %30 Poly
64,90 ₺
%100 Poly
59,90 ₺ 79,90 ₺
%100 Poly
59,90 ₺ 84,90 ₺
%70 Cotton %30 Poly
69,90 ₺
%70 Pamuk, %30 Poly
49,90 ₺ 69,90 ₺
%70 Pamuk, %30 Poly
59,90 ₺
%70 Pamuk, %30 Poly
69,90 ₺ 94,90 ₺
24,90 ₺ 34,90 ₺

Son zamanlarda tesettür giyime sahip olan kadınların kıyafet modellerinin oldukça artmış olduğu görülebilecektir. Bizler de kadınların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek türden kıyafet modellerimizi sitemizde bulunduruyoruz. Diğer sitelerdense ucuz fiyatlı olan ve kalite ile kıyafet modellerinin çeşitliliğinin harmanlandığı bir site ortaya çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Genel olarak herhangi bir yer için tercih edilecek kombinin tüm kıyafet çeşitlerini bir siteden çıkarmanız mümkün hale getirilmiştir. Modellerin çeşitliliği ve renklerin de olabildiğince farklı çeşitlilik göstermesi, sizler için daha kolay olacak kombinlerin oluşturulmasına yardımcı olmaktadır. Tüm tesettürlü bayanların ihtiyacı olan ve oldukça da rahat bir giyime sahip olan tunik modelleri onlarca renk ve model ile karşınıza çıkmaktadır. Uzun bir görünümü olmasından dolayı da tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri kıyafet modelleri içerisinde yerini alır. Günlük hayatta da oldukça rahat bir şekilde tercih edilecek olan bu modellerin farklı çeşitleri de yer alabilmektedir.

Tesettür Tunik Modelleri

Tuniğin asıl olarak tercih edilme sebeplerinden birisi rahat bir kullanımı olsa da, görünüş açısından da farklı modellerin yaratılması, tesettür giyime sahip olan kadınların en çok tercih ettikleri kıyafet modelinden birisi olmasına yardımcı oluyor. Genel olarak her kadının tarzına göre modeli de siteyi ziyaret ederken bulabileceği görülecektir. Kolay kombin imkanına sahip olan modellerin çeşitliliğinin yanı sıra kumaşlarının da oldukça kaliteli olduğu söylenmelidir. Uzun süreli kullanım imkanına sahip olmak da her zaman için mümkün olacaktır. Özellikle de kumaşların esnememesi ve her yıkamadan sonra da yeni gibi olması, kadınlar tarafından tercih edilmemizin asıl sebeplerinden birisidir. Aynı şekilde tesettür tunik çeşitlerinin de farklı modelleri içerdiği söylenmelidir. Genel olarak çizgili olan modellerin de son dönemlerde moda olmasından dolayı tercih edildiği görülecektir. Düğme detaylarına sahip olan tuniklerin de sadelikten yana olan kadınlar tarafından tercih edilebileceği söylenmelidir. Ayrıca görseller yardımı ile site üzerinden modeller hakkında bilgi sahibi olmak kolay hale getirilmiştir.

Tesettür Tunik Fiyatları

Sitenin kullanımının oldukça kolay olduğu görülebilmektedir. Farklı modeller için de modelin üzerine tıklanması ve tuniklerin daha yakından görünebilmesi mümkün olacaktır. Sipariş verilmek istenirse de bedenin en doğru şekilde seçilmesi daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır. Aynı şekilde bu durumun sadece tunik için değil; diğer kıyafet modellerinin de geçerli olması gerekmektedir. Özellikle de en çok tercih edilen kıyafet çeşitleri arasında yer alan tunik modelleri kişilerin daha rahat hareket edebilmesi açısından da tercih edilebilecektir. Sadece tesettüre sahip olan kadınlar için değil; bu şekilde giyimler ile daha rahat eden tüm kadınlar tarafından da tercih edilebilecek olan kıyafet çeşitlerimiz arasında yerini almaktadır. Düz bir pantolon ile birlikte de tuniklerin daha çok ön plana çıkması ve daha hoş bir görünüme sahip olması mümkün hale getirilebilecektir diyebiliriz.