Üst Giyim

Üst Giyim

Spor giyime şıklık katan payet detayları ile özenle tasarlanmış olan, yumuşacık dokusuyla içinizi ısıtacak bir kazak.
119,90 ₺
Kahverengi kazak ve haki pantolonla kombinini tamamlayabilir, sonbahar tonlarıyla stilini keşfedebilirsin. %100 POLYESTER
164,90 ₺

Üst giyim kıyafetleri etek ve pantolon ile kombin yapılarak kullanılan kıyafetlerdir. Tesettür giyim tarzında da üst giyim önemli bir unsurdur. Pantolon ya da etek ile birlikte giyilecek şık bir gömlek kapalı bayanların güzelliğine güzellik katacak bir giyim tarzı olur. Kişinin oluşturacağı giyim tarzına uygun olarak spor ya da klasik modeller ile tasarlanan birbirinden şık gömlekler, doğru kombin ile çok hoş bir giyim modeli oluşturur. Üst giyim bir bayan için güzelliğini sergilemek için önemli bir unsurdur. Bayan giyimin en önemli unsurlarından biri olan üst giyim kıyafetleri özenle seçilmelidir. Pantolon olsun etek olsun şık bir üst giyim ile tamamlanmadığında güzelliğini yansıtamaz.

Tesettür Üst Giyim Modelleri

Tesettür giyim için üst giyimin hem örtünme kurallarına uygun olması hem de şık bir güzelliği yansıtması çok önemlidir. Vücut hatlarını belli etmeyen uzun kollu bir gömlek kapalı bayanlar için etek veya pantolon ile kombin yapılarak giyildiğinde şık bir üst giyim tarzı oluşturacaktır. Gömlek modellerinde çizgili, nakışlı, ekoseli, balon kollu, cepli, gizli cepli, kolları valonlu gibi daha birçok farklı tasarım karşımıza çıkar. Bu gömlek modelleri günlük giyim için uygun ya da iş kadınları için ideal olan tarzları ile güzel bir kıyafettir. Yine tesettür tulumlar da üst giyim olarak tercih edilen kıyafetlerdir. Pantolon ile üstün birleşik olduğu tulumlar rahat olduğu kadar çok şık bir giyim şeklidir.

Tesettür Üst Giyim Modası

Son yıllarda çok fazla tercih edilen tesettür giyim ünlü modacıların kreasyonları ile tanıtılan tesettür modasını oluşturmuştur. Yeni sezon en güzel tesettür kıyafetleri her yıl tanıtımları yapılarak sunulur. Her yılın moda renkleri, modelleri ve tarzı ile tesettür giyim tarzını seçen muhafazakar bayanların beğenisine sunulur. Üst giyim modasında gömlek ve tulumlar modern çizgileri ile tanıtılır. Gömleklerde düğme, cep, kol şekli, desen, yaka gibi ayrıntılar ve renkler o yılın tesettür gömlek modası olarak ortaya çıkar. Yine tulumlarda düz renk ya da desenli, kemerli, cepli veya kol modelleri, paça şekilleri gibi ayrıntılar ile o yılın modasını oluşturur.